Byty pro Most a Chomutov

Cílem projektu je zajištění přístupu cílové skupině projektu (osoby v bytové nouzi) k dlouhodobému, finančně dostupnému a prostorově nesegregovanému nájemnímu bydlení.

Pokračovat ve čtení

Byty pro Chomutov

Cílem projektu je zajistit přístup osobám v bytové nouzi k dlouhodobému, finančně dostupnému a prostorově nesegregovanému nájemnímu bydlení.

Pokračovat ve čtení

Natura Bohemica

Členové IRSE se v roli  spolutvůrců podnikatelského záměru a konzultantů v oblasti sociálního podnikání podíleli na přípravě podnikatelského záměru nového sociálního podniku NATURA BOHEMICA.

Pokračovat ve čtení

GB Creative

Členové IRSE se v roli poradců v oblasti implementace konceptu sociálního podnikání a spolutvůrců podnikatelského záměru podílí na přípravě a nyní již i na realizaci projektového záměru založení nového sociálního podniku GB Creative. Společnost GB Creative s.r.o. vznikla v září 2016 jako sociální podnik (SP) založený na principech integračního sociálního podnikání, jehož hlavní náplní je provoz kreativní dílny a výrobny hand made výrobků v obci Jirkov. Za založením GB Creative s.r.o. a záměrem výstavby vlastních prostor a následného provozu kreativní dílny stojí přesvědčení společníků, že tento podnikatelský záměr v sobě spojuje příležitost spustit podnikání v perspektivní a vysoce konkurenceschopné oblasti spolu s možností vytvořit vhodné pracovní pozice a zázemí pro OZP.

Pokračovat ve čtení